Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

14. Riesling, Pinot & Co.

18 kwietnia @ 11:30 17:00

Riesling, Pinot & Co. to wydarzenie nie do przegapienia dla każdego profesjonalisty, który kocha niemieckie wina.

32 niemieckich producentów wina i polskich importerów zaprezentują swoją ofertę win polskiej branży winiarskiej. To doskonała okazja do skosztowania  win i nawiązania kontaktów handlowych z producentami oraz importerami win.

Wydarzenie jest doskonałą okazją na odkrycie dominujących trendów w niemieckim winiarstwie. Rozpocznie się od  profesjonalnej degustacji win czerwonych poprowadzonej przez wybitną ekspertkę Romanę Echensperger MW.

Romana Echensperger MW przez 12 lat pracowała jako sommelier w najlepszych restauracjach w Niemczech i Hiszpanii. W latach 2007-2010 była głównym sommelierem w trzygwiazdkowej restauracji Vendôme w pobliżu Kolonii. Od 2011 roku pracuje jako edukator winiarski i konsultant na poziomie międzynarodowym. Tytuł Master of Wine otrzymała w roku 2015. Jako dziennikarka winiarska regularnie publikuje w niemieckich i holenderskich czasopismach, a także prowadzi własną rubrykę poświęconą winom w gazetach codziennych wydawnictwa DuMont w Niemczech.

Data: 18 kwietnia 2024

Miejsce:  Reduta Banku Polskiego, ul. Bielańska 10, 00-085 Warszawa

Program:

godz. 11.30 – 13.00  profesjonalna degustacja dla branży, którą poprowadzi Romana Echensperger MW. W tym roku  skupimy się wyłącznie na niemieckich czerwieniach.
 
godz. 12.30 – 17.00 otwarta degustacja stolikowa dla branży winiarskiej

Wystawcy:

Badenia

Weingut Fritz Waßmer* www.weingutfritzwassmer.de

Weingut Knab* www.knabweingut.de

Frankonia

Winzerhof Nagel* www.winzerhof-nagel.de

Hesja Nadreńska

Weingut Frey* www.frey-wines.com

Weingut Mertz* www.weingut-mertz.de

Weingut Brüder Dr. Becker* www.brueder-dr-becker.de

Weingut Riffel* www.weingut-riffel.de

Weingut Gunderloch www.gunderloch.de

Weingut Geil www.geil.wine

Weingut Bunn-Strebel* www.weingut-bunn.de

Weingut Bretz www.weingutbretz.de

Weingut Rappenhof www.weingut-rappenhof.de

Weingut Finkenauer-Franz* www.2sam-wein.de

Weingut Gustavshof www.gustavshof.de

Mittelrhein

Weingut Matthias Müller* www.weingut-matthiasmueller.de

Mozela

Weingut Eifel-Pfeiffer* www.eifel-pfeiffer.de

Nahe

Weingut Weber* www.weingut-udo-weber.de

Palatynat

Weingut Karl Wegner* www.weingut-wegner.de

Weingut Jul. Ferd. Kimich* www.weingut-kimich.de

Rheingau

Weingut Kaufmann* www.kaufmann-weingut.de

Wirtembergia

Weingut Albrecht Schwegler* www.albrecht-schwegler.de

Lauffener Weingärtner* www.lauffener-wein.de

Różne regiony

HXM Weinkellerei https://weinkellerei-hxm.com

Zimmermann-Graeff Müller GmbH Weinkellerei www.zgm.de

*Producent szuka importera w Polsce

Importerzy:

AMKA Sp.zo.o. www.amka.pl
City Wine / La Passion du Vin www.winnica.pl
M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp.k www.wina-mp.pl
PONIENTE Sp. z o.o. www.poniente.pl
Vini e Affini www.vinieaffini.pl
Vininova www.vininova.pl
Waldipol www.waldipol.pl
Wine rePublic www.winerepublic.pl
Winkolekcja www.winkolekcja.pl

Zgłoszenia:


Zapraszamy przedstawicieli branży winiarskiej do zgłaszania swojego udziału.

Bilety na stronie  https://winokat.pl/bilety/tc-events/riesling-pinot-co/

Spotkanie jest bezpłatne i wyłacznie dla branzy winiarskiej, prasy branżowej  i HoReCa.

Partnerzy:

Winterhalter

Patroni medialni:

 Ferment. Pismo o winie     Food Service    Trybuszon  Przegląd Gastronomiczny  Stowarzyszenie Kobiety i Wino      Radio Kulinarne     Restauracja   Vinisfera  Winicjatywa

Zapisz się na newsletter TRYBUSZONA

Copyright © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wydawnictwo Explanator