Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wines of Portugal Grand Tasting (Warszawa)

7 października Cały dzień

W tym roku Wines of Portugal Grand Tasting, czyli największa degustacja win portugalskich, odbędzie się w poniedziałek 7 października w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Wines of Portugal Grand Tasting to całodniowe święto portugalskiego wina, podczas którego profesjonaliści z branży winiarskiej mają okazję spotkać się z przedstawicielami kilkudziesięciu winnic z całej Portugalii, by spróbować starannie wyselekcjonowanych win i nawiązać kontakty biznesowe. Od wielu lat to wydarzenie przyciąga także do stolicy miłośników win portugalskich z całego kraju.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji na Wines of Portugal Grand Tasting w Warszawie zostaną przedstawione wkrótce.

Wines of Portugal

ViniPortugal to międzybranżowe stowarzyszenie portugalskiego przemysłu winiarskiego, które zarządza globalną marką „Wines of Portugal”. Jego misją jest promowanie wizerunku Portugalii jako kraju produkującego najwyższej jakości wina. Członkami założycielami ViniPortugal jest osiem stowarzyszeń zawodowych: ACIBEV, ANCEVE i AND (reprezentujące handel), CAP, FENADEGAS, FENAVI i FEVIPOR (reprezentujące produkcję) oraz ANDOVI (reprezentujące regiony winiarskie).

Zapisz się na newsletter TRYBUSZONA

Copyright © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wydawnictwo Explanator