Skip to content Skip to footer
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Weekend Otwartych Winnic Pomorza Zachodniego

15 sierpnia 18 sierpnia

W dniach 15-18 sierpnia 2024 roku (czwartek-niedziela), zachodniopomorskie winnice zamienią się w miejsce pikników i radosnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W ramach wydarzenia będzie można pojechać do zachodniopomorskich winnic, w których na gości będą czekać winiarze. Odwiedzający winnice będą mogli pospacerować między krzakami winorośli, zobaczyć gdzie dokładnie powstaje wino i posłuchać jak jest ono tworzone. Oczywiście nie zabraknie degustacji, czegoś na ząb i dobrej zabawy. Zaleca się zabranie ze sobą leżaka lub koca, aby wygodnie obcować z naturą, jednocześnie trzymając w dłoni kieliszek wina.

Aktualne informacje i dalsze szczegóły na temat Weekendu Otwartych Winnic Pomorza Zachodniego będą umieszczane w zakładce Wydarzenia, dostępnym na facebookowym profilu: Winnice Pomorza Zachodniego.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Winnice Pomorza Zachodniego oraz Województwo Zachodniopomorskie. Na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Wstęp na każdą winnicę jest bezpłatny.

Szczegóły na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/363795646247364/

Zapisz się na newsletter TRYBUSZONA

Copyright © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wydawnictwo Explanator